Partnerid

Paldiski mnt 96, Tallinn 13522
Projektijuht: Voldemar Rannap
voldemar.rannap@envir.ee
Tel: 5341 1962

Lai tn 39/Lai tn 41, Tallinn 15056
Projektijuht: Rufus Trepp
rufus.trepp@agri.ee

Roheline 64, 80010 Pärnu
Projektijuht: Nele Sõber
nele.sober@keskkonnaamet.ee
Tel: 5770 2225

Ülikooli 18, Tartu 50090
Projektijuht: Riinu Rannap
riinu.rannap@ut.ee
Tel: 523 2732

Narva mnt 25, Tallinn 10120
Projektijuht: Mati Ilomets
ilomets@tlu.ee
Tel: 619 9818

Toompuiestee 24, Tallinn 10149
Projektijuht: Arpo Kullerkupp
arpo.kullerkupp@erametsaliit.ee
Tel: 525 1026

Tallinna mnt 22, Rapla 79512
Projektijuht: Livia Pošlin
livia.poslin@eramets.ee
Tel: 5683 3026

Rõõmu tee 7, Tartu 50705
Projektijuht: Mihkel Järveoja
mihkel.jarveoja@rmk.ee 
Tel: 5341 5075

Veski 4, Tartu 51005
Projektijuht: Veljo Volke
veljovolke@gmail.com
Tel: 742 2195

Teaduspargi 8, Tallinn 12618
Projektijuht: Marge Lodjak
marge.lodjak@kemit.ee
Tel: 626 5010