Partners

Paldiski mnt 96, Tallinn 13522
Project Manager: Voldemar Rannap
voldemar.rannap@envir.ee
Phone: +372 5341 1962

Lai tn 39 // Lai tn 41, Tallinn 15056
Project Manager: Kadri Kask
kadri.kask@agri.ee
Phone: +372 625 6141

Roheline 64, 80010 Pärnu
Project Manager: Nele Sõber
nele.sober@keskkonnaamet.ee
Phone: +372 5770 2225

Ülikooli 18, Tartu 50090
Project Manager: Riinu Rannap
riinu.rannap@ut.ee
Phone: +372 523 2732

Narva mnt 25, Tallinn 10120
Project manager: Mati Ilomets
ilomets@tlu.ee
Phone: +372 619 9818

Toompuiestee 24, Tallinn 10149
Project Manager: Arpo Kullerkupp
arpo.kullerkupp@erametsaliit.ee
Phone: +372 525 1026

Tallinna mnt 22, Rapla 79512
Project Manager: Livia Pošlin
livia.poslin@eramets.ee
Phone: +372 5683 3026

Rõõmu tee 7, Tartu 50705
Project Manager: Mihkel Järveoja
mihkel.jarveoja@rmk.ee
Phone: +372 5341 5075

Veski 4, Tartu 51005
Project Manager: Veljo Volke
veljovolke@gmail.com
Phone: +372 742 2195

Teaduspargi 8, Tallinn 12618
Project Manager: Marge Lodjak
marge.lodjak@kemit.ee
Phone: +372 626 5010